8.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde Su Yolu Bileklik HEDİYE!

Altın Nazar Boncuklu Kolye Modelleri

  • Sıralama
  • Fiyat Aralığı
  • Gram Aralığı

Toplam 13 ürün var.

Beğen Beğen

ÇOK SATANLAR

%15
5.531 TL 4.701 TL
1.567 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
4.874 TL
1.625 TL x 3 taksit
Beğen Beğen

ÇOK SATANLAR

%15
6.358 TL 5.404 TL
1.801 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
%15
6.548 TL 5.566 TL
1.855 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
5.976 TL
1.992 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
6.442 TL
2.147 TL x 3 taksit
Beğen Beğen

ÇOK SATANLAR

%15
8.265 TL 7.025 TL
2.342 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
8.032 TL
2.677 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
8.837 TL
2.946 TL x 3 taksit
Beğen Beğen

ÇOK SATANLAR

11.211 TL
3.737 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
11.528 TL
3.843 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
13.245 TL
4.415 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
16.827 TL
5.609 TL x 3 taksit

Geleneksel Zariflik: Altın Nazar Boncuklu Kolyeler

Türk kültüründe geniş bir yeri olan nazar boncuğu, kötü enerjilerin insana etki etmemesi için kullanılır. Yüzyıllardan beri kadın ya da erkek fark etmeksizin herkesin kullandığı nazar boncukları, son yıllarda takı ve aksesuar türlerinde de sıklıkla kullanılmaya başlandı.

Farklı taşların kombinasyonu ile oluşturulan bu kolye çeşitleri, farklı şekillerde kullanılır. Kişilerin görsel zevklerine hitap eden altın nazar boncuklu kolye çeşitleri, hediye olarak da tercih edilir. Geleneksel Türk simgelerinden birisi olan nazar boncuğu, değerli taşların uygun şekillerde kullanılması ile muhteşem bir kolye biçimi halini alır. Oldukça şık ve minimalist bir düzende oluşturulan bu kolyeler, genel olarak kadınlar tarafından çok sevilir.

Eğer sizler de sevgiliniz, anneniz eşiniz ya da kız kardeşiniz için bu tür geleneksel bir takı arıyorsanız, nazar boncuklu kolye çeşitleri, tüm hediye arayışlarınıza son verecektir. Mavi rengin en güzel tonunu içerisinde barındıran bu modeldeki kolyeler, genel olarak 14 ayar sarı altın zincir üzerine işlenir. Oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu kolye çeşitleri, 7’den 70’e hitap eden oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahiptir.

Assos Pırlanta garantisi ile sizlere sunulan bu ürünler, sadece geleneksel nazar boncuğu görseli ile oluşturulmaz. Farklı şekil ve detaylarla da süslenen bu kolye çeşidi, her kıyafet ile de muhteşem bir uyum içerisinde bulunur. Diğer takılarla kullanıldığı takdirde bütünlük sağlayan nazar boncuklu altın kolye, günlük kullanımın yanı sıra özel gün ve geceler için de kolay kullanım imkânı sağlar.

Assos Pırlanta üzerinden satın alacağınız tüm nazar boncuklu kolyeler, özel hediye kutusu ile sizlere ulaştırılır. Uzun garanti süresini de beraberinde getiren bu ürünler, olası kazalara ve hasarlara karşın da ücretsiz olarak koruma altına alınmış olur.

Altın nazar boncuklu kolye çeşitleri, genel olarak altından yapılmış ve üzerinde bir ya da daha fazla nazar boncuğuna benzeyen mavi taş bulunduran bir aksesuar çeşididir. Mavi taşlar, göz şekline sahiptir ve nazarın kötü etkilerini kendine çektiğine inanılır. Bu kolyeler, Türk kültüründe sıkça kullanılır ve giyen kişinin kötü enerjilerden korunduğuna inanılır.

Nazar boncuğu kolyelerinin tasarımları çeşitlilik gösterebilir. Bazıları sade ve geleneksel bir görünüme sahipken diğerleri daha modern veya zarif tasarımlara sahip olabilir. Ancak temelde hepsi, nazara karşı koruma sağlayan mavi taşlara sahip altın kolyelerdir. Geleneksel tasarımları modern dokunuşlarla değiştiren bu kolye çeşitleri, en iyi hediye seçeneklerinden sadece bir tanesidir.

Bu tür kolyeler, hem günlük giyimde hem de özel etkinliklerde giyilebilir ve Türk kültüründe nazardan korunmayı simgeler. Aynı zamanda, altın nazar boncuklu kolye, geleneksel Türk takı tasarımının en güzel örneği olarak kabul edilir.

Psikolojik olarak nazar boncuğunun kendisine iyi geldiğini düşünen insanlar için özel olarak üretilen bu tasarımlar, farklı şekil ya da sembolleri bünyesinde barındırır. Türk kültüründe iyi şansın başlangıcı olarak kabul edilen bu ürünler, manevi olarak kişilerin daha rahat ve huzurlu hissetmesine de yardımcı olur.

Altın Nazar Boncuklu Kolye Modelleri

Nazar boncuklu kolye modelleri genellikle çeşitli tasarım ve malzeme seçenekleri sunar. Nazar boncuğu, Türk kültüründe kötü enerjilerden korunma amacı taşıyan bir sembol olarak kabul edildiğinden, bu kolyeler oldukça popülerdir. Bu popülerlik, dünya çapında ün kazanınca da Assos Pırlanta en değerli madenlerle bu kolye türünü birleştirdi. Nazar boncuklu altın kolye modelleri ve fiyatları da bu doğrultuda şekil almaya başladı. Eğer sizler de bu kolye türlerinden herhangi birini satın almak istiyorsanız, kolye yapımında kullanılan altının ayarını ve zincirin ağırlığını öğrenmeniz gerekiyor. Farklı kişisel zevklere de hitap edecek şekilde üretilen bu altın kolyeler, nazar boncuğunun muhteşem enerjisini sizlere sunar.

Belirlenen modeller arasında en dikkat çekeni ise, göz şeklinde nazar boncuğudur. Yüzyıllardan beri kötü enerjileri vücuttan uzaklaştırdığına inanılan nazar boncuğu, farklı tasarımlarla kişisel zevklere hitap etmek için üretilir. Özellikle de mavi rengin yoğun olarak kullanıldığı bu kolye modellerinde, isteğe bağlı olarak diğer renkler de kullanılabilir.  Standart zincir ölçüsü ile sizlere gönderilecek olan bu ürünler, şıklığınızı tamamlayarak enerjinizi yükseltecektir.

Nazar boncuklu kolye fiyatları çeşitli faktörlerden etkilenir ve fiyatlandırma farklılık gösterebilir. Bu değişikliğin ana sebeplerinden bir tanesi, kolye yapımında kullanılan taşların kalitesi ve işçiliktir. Çünkü nazar boncuklu kolye modelleri, farklı malzemelerden yapılabilir. Altın, gümüş, bakır veya diğer değerli taşların kullanımı fiyat üzerinde ciddi etkiye sahiptir. Aynı zamanda kolyenin tasarımı, karmaşıklığı ve işçiliği fiyatı etkiler. Özel tasarımlar veya el işçiliği gerektiren kolyeler daha pahalı olabilir. Kolyenin boyutu da bu nedenler üzerinde bir etkiye sahiptir. Yani kolyenin boyutu ne kadar büyük olursa, fiyat da bir o kadar artış gösterir.

Nazar boncuklu kolye fiyatlarını belirlemek için yukarıdaki faktörlerin bir kombinasyonu kullanılır. Kolye seçerken, hangi tür kolyeleri sevdiğinizi, kişisel tercihlerinizi ve kolyenin kalitesi gibi faktörleri de göz önünde bulundurmanız doğru seçimi yapmanız için son derece önemlidir.

Altın Nazar Boncuklu Kolye Fiyatları

altın nazar boncuklu kolye modelleri ise, kişisel tercih ve zevklere göre şekil alır. El nazarı nazar boncuğu kolye, manevi olarak kendini güvende hissetmek isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Fakat görsel olarak daha lüks bir seçim yapmak isteyen kişiler genel olarak; nazar boncuklu charm kolye, modern tasarım nazar boncuklu kolye ya da elmaslı nazar boncuğu kolye tercih eder. Sizler için özel olarak tasarlanan bu kolye çeşitleri, her alanda kendisinden söz ettiren ve oldukça şık olan takı çeşitlerinin başında gelir.

Assos Pırlanta kalitesi ile satın alacağınız nazar boncuklu altın kolye çeşitleri, çok dayanıklıdır. Kaliteli işçilik ve kaliteli malzemenin muazzam buluşması ile oluşan bu modeller, genç kızlar tarafından da çok seviliyor.  Özel günleri daha anlamlı kılmak için de de tercih edilen bu kolyeler, zamanın çok ötesinde tasarımları içerisinde barındırır. Modası yüzyıllardan beri geçmeyen nazar boncukları, bu kolye sayesinde artık boyunlarınızı süslüyor. İsteğe bağlı olarak nazar boncuklu bileklik ile de kombin edilen bu kolye modelinin kullanımı da oldukça kolaydır. Bir klips yardımı ile birbirine bağlanan zincir modeli, dayanıklılığı da beraberinde getirir.

Bu kolye çeşidi için seçim yapmakta zorlanıyorsanız, ilk yapmanız gereken, kişisel zevklerinizi göz önüne almak olmalıdır. Farklı boyut ve şekillerde benzersiz tasarımlarla süslenen bu kolye modelleri, her zevke uygun olarak tasarlanır. Aynı zamanda bu kolyelerin genel olarak altından üretildiğini de unutmamanız gerekmektedir. Oldukça değerli bir maden olan altın, nazar boncuklu kolye modellerine lüks ve değer katan başlıca etmenlerin arasında bulunur..

Her yaşta kadının severek kullanacağı bu model, her geçen gün farklı kategorilerde sizlerin beğenisine sunulur. Değişen ve gelişen moda anlayışı ile şekil alan nazar boncuklu altın kolye modelleri, farklı fiyat politikası ile sizlerle buluşturulur. Değişken fiyat politikası ise, sizlerin tercih edeceği modele göre değişiklik gösterir.

Bu modelleri unutulmaz ve değerli kılan Türk kültürü simgesini içerisinde barındırması ve altın kullanılarak üretilmesidir.