Kargo ve Teslimat/Müşteri İlişkileri - Assos Pırlanta
8.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde Su Yolu Bileklik HEDİYE!

Kargo ve Teslimat

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek? 

Siparişleriniz sigortalı olarak bulunduğunuz ile göre en hızlı şekilde gönderimi sağlanacaktır. Kargo bilgisi sigorta süreci tamamlandıktan sonra takip numası ve taşıyıcı firma bilgisi içeren maille bilgilendirelecektir.
 

Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya teslim edilerek bulunduğunuz şehrin İstanbul a uzaklığına göre 1-3 gün içerisinde sizlere ulaşır. Tahmini teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. 
 

Teslimat ne şekilde yapılmaktadır ?

Siparişleriniz kargo vasıtasıyla sizlere teslim edilmektedir. Kargolarımızın tamamı olası bir duruma karşı sigortalıdır.
 

Teslimat adresi ile fatura adresi farklı olabilir mi ?

Tabi ki farklı olabilir. Sipariş esnasında fatura adresi ve teslimat adresini farklı veya aynı tanımlayabilirsiniz. Seçiminize göre faturanız farklı bir adrese gönderilebilir. Bu hizmet için müşterilerimizden herhangi bir ekstra ücret alınmamaktadır.
 

Kargo ücreti alıyor musunuz ?

Vermiş olduğunuz siparişleriniz için herhangi bir kargo ücreti alınmamaktadır.
 

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz assospirlanta.com a iade edilir.
 

Yurtdışına teslimat yapıyor musunuz?

assospirlanta.com üzerinden verilen siparişler Avrupa ‘daki ülkelere gönderilebilmektedir. Ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz.

 

Hesap adı: Tarihi Galata Kuyumculuk A.Ş.


Banka Şube
GARANTİ BANKASI Çemberlitaş ( 44 ) TR100006200004400006293681