Altın Volare Koleksiyon Modelleri - Assos Pırlanta
8.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde Su Yolu Bileklik HEDİYE!

Volare Koleksiyonu

Artan fiyat
Azalan fiyat
Popülerlik

Ürün bulunamadı!

Volare Koleksiyonu: Özgürlüğün ve İhtişamın İncelikleri

Altın Volare koleksiyonu gökyüzünün sonsuzluğunu ilham alarak oluşturulan tasarımların tümünü, kendi bünyesinde toplamayı başardı. Bu takı koleksiyonu özellikle de gökyüzünün derinliğini ve manasını anlamak isteyen kişiler için özel olarak üretildi. Mavi renkten ilham alarak tasarlanan bu koleksiyonda her kişisel zevk ayrı ayrı düşünüldü. İnce işçilik ve usta tasarım anlayışının ortak bir noktası haline gelen Volare koleksiyonu, özgürlüğün insan vücudundaki yansımasını temsil ediyor.

Gökyüzünden ilham alan bu koleksiyon içerisinde birden fazla model bulunur. Özellikle de kuş tüyü kolye tasarımları, oldukça dikkat çekici ve göz alıcı olan takı çeşitlerinin başında geliyor. Minimalist ya da daha gösterişli parçaların bir bütün halinde sunulduğu bu seri, her kombine kolaylıkla uyum sağlıyor. Günlük kullanımın yanı sıra özel zamanlarda da size eşlik edecek bu ürün; altının ışıltısını da sizlere sunmayı ihmal etmiyor. 14 ayar üzerine işlenen çeşitli figürler, kaliteyi ve modern duruşu da beraberinde getiriyor. Asilliği ve lüksü bünyesinde bulunduran bu modeller sayesinde, girdiğiniz her ortamda ışıltınızla göz kamaştıracaksınız.

İşte karşınızda Volare koleksiyonda var olan tasarımların genel özellikleri:

  • Özellikle de, modayla birlikte değişen güzellik algısına da eşlik edecek bu koleksiyon, farklı tasarımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Altının diğer renklerle uyumuna da önem veren Volare kelebekli kolye çeşitleri; oldukça renkli ve her tarza uygun farklı tasarımları ile karşınıza çıkar. Farklı renk ve desenlerle, her anınıza değer katacak bu kolye çeşitleri,  yaşamın her anında sizlere ortak oluyor. Assos Pırlanta ayrıcalığı ile sizlere sunulan bu ürünler; lüksü, asilliği şıklığı ve miminalizmi bir arada bir arada bulunduruyor. Volare Kelebek figürlü kolye ismiyle sizlerin beğenisine sunulan bu ürünlerin tümü boyut, renk ve duruş olarak farklı tasarımlar kullanılarak üretilir.

  • İnce, zarif, minimalist ya da daha gösterişli ve dikkat çekici olan birçok farklı kolye modeli, Altın Volare koleksiyonu çizgisinde, sizlerin beğenisine sunulur. En özel anlarınıza sizlerle birlikte eşlik edecek bu kolye çeşitleri,  dilediğiniz zamanları sizlere unutulmaz kılıyor. Kelebeklerin özgürlüğünden ve mükemmelliğinden ilham alan kişiler için üretilen kelebek desenli kolyeler, daha çok günlük kullanım için tercih edilir. İstenilen boyutlarda ve farklı renklerin kombinasyonu ile sizlere sunulan bu modeller, renklerin zarif dokunuşları ile boynunuza ışıltı katıyor.

  • Minimalistlikle zarafeti aynı yerde arayan kişileri kendisine hayran bırakan Volare kuş tüyü kolye modeli ise, kuş tüyü kadar asil bir görüntüyü de sizlere sunulur. Özgürlüğüne düşkün ve gökyüzünün derinliğine hayran olan kişiler için tasarlanan bu model, asil duruşun timsali olarak karşımıza çıkıyor. Duygusal bütünlüğünüzü sizlere sunacak bu modeller, kişisel zevklere göre, yüzük ya da küpelerle de kolaylıkla kombin edilebilir.

Kuş Kanatlarından İlham Alan Zarif Altın Kolyeler

Göz kamaştıran güzellikle olan bu takı modelleri, lüksü ve asilliği bir kolyede arayanlar için tasarlanır. Onlarca farklı modeli kendi içerisinde bulunduran bu koleksiyon; aynı zamanda zarif ve minimalist çizgileri de içerisinde barındırır. Farklı tasarımları sayesinde altın kolye severlere yeni bir soluk getiren kuş kanadı modeli her yaş grubuna hitap edecek şekilde dizayn edilir. Sizler için özel olarak oluşturulan bu tasarımlar, günlük ya da özel anlarda kullanım için oldukça uygundur.

Kuş kanadı tasarımı ile karşınıza çıkmakta olan bu modeller son derece zarif ve göz alıcı bir yapıdadır. Bu dikkat çekici olan özelliği ile de Volare kanatlı kolye, sizlere farklı bir hava katmaya devam ediyor. İtalyan tasarımlarla birleşen bu kolye çeşitleri, farklılığın yanı sıra, özel tasarımları da beraberinde getiriyor. Takı aksesuar çeşitlerini kombin halinde kullanmayı seven kişiler için özel olarak üretilen Volare kuş tüyü küpe modelleri ise kombin tamamlayarak kendisine has ışıltıya değer katar.. Farklı takı çeşitleri ile de kolaylıkla kombinlenen bu takılar, minimalist çizgilerle modern bir duruş sergiler.

Eğer sizler de altının o muhteşem duruşu ile asilliği birleştirmek istiyorsanız, Altın Volare koleksiyonu kategorisinde bulunan ürünleri inceleyebilir ve dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz.