Garanti Şartları/Yasal - Assos Pırlanta
8.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde Su Yolu Bileklik HEDİYE!

Garanti Şartları

Assospirlanta.com web sitesindeki tüm ürünler Assos Diamond garantisi altında, sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garanti süresi 2 yıldır. Bununla birlikte Assos Diamond, satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için gerekli olan desteği sağlamak için her zaman yanınızdadır.

Assospirlanta.com'dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Assos Diamond dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, onarma vb işlemler yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler ile müşterinin kusuru sebebi ile zarar veya hasar görmüş ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız.

Assospirlanta.com sipariş yetkilisine müşteri hizmetleri iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve internet sitemizden talep etmiş olduğunuz ürünün tarafınıza teslim edilmiş olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için müşteri hizmetleri iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.