Çift Alyans Modelleri ve Fiyatları - Assos Pırlanta
8.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde Su Yolu Bileklik HEDİYE!

Çift Alyans Modelleri

Artan fiyat
Azalan fiyat
Popülerlik

Toplam 2 ürün var.

Beğen Beğen
%40
30.020 TL 18.007 TL
6.002 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
%40
45.484 TL 27.296 TL
9.099 TL x 3 taksit

Çift Alyans Modelleri

Alyanslar, birbirine kalpten bağlı olan iki kişinin evliliğe attığı ilk adımı temsil etmektedir. Aşkına inanan erkek ve kadının evlilik yolculuğunun şahitleri de alyanslardır. Alyanslar, bir ömür sürecek olan aşkın bir mirası olarak görülürler. Bu yüzden alyanslar, ikisinin birbirine olan bağlılık yemini olarak tanımlanırlar. Bu denli önemli, manevi değeri yüksek olan yüzükleri seçerken de çok daha özenli olunmasında fayda vardır. Çift alyans modelleri seçilirken dikkat edilmesi gereken pek çok noktanın olduğu da bilinmektedir. Genel olarak incelendiği zaman çift alyansları, geniş bir yelpaze ile karşınıza çıkar. Pek çok kişinin beklentilerine ve beğenilerine uyan modelleri bu seçenekler arasında bulabilirsiniz. Hayallerini kurduğunuz o çift alyans modelleri de ilgi çekici modellerle beraber sunulmaya devam etmektedir. Zarafet ve şıklığın bir araya geldiği, özel seçeneklerden biri olarak yorumlanmaktadır.

Âşıkların hayallerini süsleyen çift alyans altın olarak hazırlanabilmektedir. Altının değer kaybetmemesi, sağlam oluşu gibi detaylar da önemli noktalardır. Sizler de beklentilerinize uyum sağlayacak olan modelleri, çift alyansları arasından seçebilirsiniz. Çift alyans yüzükleri, farklı tarzlara ve beğenilere uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede sizler de kendi beklentilerinize uygun olan modelleri kolayca bulabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz yüzüklerinizi, günlük giyiminize uygun, ilgi çekici modeller arasından da seçebilirsiniz. Böylece bir ömür kullanacağınız yüzüklerinizi her an severek, mutlulukla kullanmış olursunuz.

En Şık Çift Alyans Modelleri

Çift alyans yüzük seçeneklerinde şıklık oldukça önemlidir. Bu yüzden pek çok kişi yüzüklerinin şık olmasını istemektedir. Eski dönemlerden bu yana zarafet ve şıklık, çift alyans modellerinde yan yana getirilmektedir. Böylece isteklerinizi bir arada sunan o yüzük modellerini bulabilirsiniz. Altın çift alyans tasarımlarında hayal gücünüzün dahi ötesine geçebilirsiniz. Birçok kişi hem kadınlara hem de erkeklere uygun olan alyans seçeneklerini araştırmaktadır. Bu noktada kadın ve erkek alyansları birbirinden küçük farklılıklarla ayrılmaktadır. Yani yüzüğünüz eşinizin yüzüğünden biraz farklı olabilir. Bu da kadın ve erkeklerin yüzük tasarımlarından beklentilerine göre farklılık gösterebilmektedir. Hayalini kurduğunuz modelleri daha sade olarak temin edebilirsiniz. Şatafattan uzak, daha minimal seçimler yaparak günlük kullanıma uygun bir seçim yapmış olabilirsiniz. Ayrıca tektaş yüzüğünüzle de uyumlu olacak bir alyans seçmiş olursunuz.

Kadınlar, çift alyansı nişan yüzükleri için daha zarif ve ilgi çekici modelleri incelemektedir. Genel olarak bakıldığı zaman hemen her yaşa ve her tarza hitap eden seçeneklerin bulunduğunu da görebilirsiniz. Kendi beğenilerinize, beklentilerinize hitap eden modellerle buluşabilirsiniz. En şık çift alyans modelleri ile bir ömür severek kullanacağınız yüzüklere sahip olabilirsiniz. İlk günkü ışıltısını koruyacak olan alyans yüzük çift tasarımlarında da eşsiz dokunuşlar yapılmaktadır. Eşinizin ve sizin hayran kalacağınız pek çok model, hayallerinize uygun parçalardan oluşmaktadır. Çift alyans modelleri altın olarak hazırlandığından ötürü de sağlam, uzun ömürlü yüzükler olarak görülmektedir. Çevrenizdekilerin hayran kalacağı yüzükleriniz, yıllar sonrasında da birer aile mirasına dönüşebilmektedir. Çünkü aradan zaman geçtikten sonra dahi ilk günkü parıltısını kaybetmemektedir. 

Modern Çift Alyansları

Aşkı temsil eden çift alyansları, etkileyici stiller, özel modellerle karşınıza çıkabiliyor. Evliliğiniz boyunca parmağınızda taşıyabileceğiniz tasarımlar, farklı tarzlara hitap ediyor. Sizler de kendi tarzınıza, beğenilerinize uygun olanı kolaylıkla bulabiliyorsunuz. İlişkinizde önemli bir rol üstlenen yüzüğünüzün içinize sinmesi de bir hayli önemli. Bu sayede yıllar boyunca kullanırken sıkılmadan, çıkarmak istemeden takmaya devam edebilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken en anlamı modeli seçtiğinizden de emin olmalısınız. Çünkü çift alyanslarının özel bir anlamının olması önemlidir. Aranızdaki sevgiyi temsil ederken, ikinize özel olması gerekir. Bu sayede size aranızdaki güçlü bağı ve sevgiyi hatırlatması mümkün olacaktır. Sizler de seçimlerinizi yaparken tüm bu detaylara dikkat edebilirsiniz. Geniş yelpazeye ayrılan modeller için hayalinizdeki alyans modellerini de kısa sürede bulabilirsiniz.

Alyans seçimleri yapılırken şıklık ve zarafet oldukça önemli iki detaydır. Bunların var olmasına dikkat ederken konforlu seçimler yaptığınızdan da emin olmalısınız. Özel işçilik, dikkat çekici tasarımlarla öne çıkan alyans modelleri kullanışlı olmalıdır. Yani yüzüğünüzün dışarıdan görünümü kadar parmağınıza rahat bir şekilde oturması, ölçüsünün doğru olması gibi detaylar da önemlidir. Bu sayede yüzüğünüzü takarken hareket özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Dikkat çekici alyans modellerinde en konforlu seçimleri yaparken popüler çift alyanslarına da detaylıca göz atabilirsiniz.

Çift Alyans Modelleri ve Fiyatları

Alyans modelleri, sarı, beyaz gibi tonlara ayrılmaktadır. Bu seçenekler içerisinde farklı madenlerle buluşturularak hazırlanan renkler de bulunmaktadır. Sizler, tercih edeceğiniz alyans modellerinde tüm bunlar arasında bir seçim yapmalısınız. Evlilik yüzüğünüzü şık bir model arasından seçebilirsiniz. Son dönemlerde en çok tercih edilen yüzükler arasından kendi beğendiğinizi de alabilirsiniz. Ayrıca artık klasik altın alyans modellerinin aksine daha modern seçimler yapılmaktadır. Evliliğe atılan ilk adımda takılan yüzükler, sade, taşlı, ince veyahut kalın modellerle karşınıza çıkabilmektedir. Çift alyansları için ayrıt edici özelliklerden biri de altın alyans fiyatları olarak geçmektedir. Sizler, seçimlerinizi yaparken hem tarzınıza hem de bütçenize uygun olanları kolaylıkla bulabilirsiniz.