ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL !

Pırlanta Beştaş Yüzükler

Assos Pırlanta
Toplam 57 ürün var.

Zarif ve şık duruşuyla aşkın tanımını yeniden yapan pırlanta beştaş yüzük seçenekleri tektaş yüzüklerin zarafetini daha da yoğunlaştırıyor. Özellikle zarif ve etkileyici bir kadın imajı veren pırlanta beştaş yüzük modelleri özel günlerinizde çokça tercih edeceğiniz en şık aksesuarınız olacak. Her bir pırlantasının özenle ve son derece hassas bir şekilde işlenmesi ile oluşturulan bu harika tasarımlar tektaş yüzüklere yepyeni bir soluk getirecek.

Özellikle evlilik tekliflerinde sıklıkla tercih edildiği görülen beştaş yüzükler nişan telaşında eşinizi kendisine hayran bırakan tasarımlarıyla pırlanta yüzük arayışlarınıza da ferahlık getirecek.

Sevgilinize evlilik teklifi ederken tercih edebileceğiniz bu harika seçenek aynı zamanda evlilik yıl dönümünüzde, doğum günlerinde ve diğer özel günlerinizde eşinize hediye edebileceğiniz seçenekler arasında olabilir.

Beştaş Yüzük Modelleri

Beştaş yüzük seçenekleri üzerindeki pırlantaların her birinin farklı bir anlam taşımasıyla daha da değerli hale geliyor. Örneğin, annenize hediye edecekseniz her bir taş ailenizin bir bireyini simgeleyebileceği gibi sevgilinize aldığınızda her biri farklı bir duygunun sembolü olabilir.

Anlamı kadar tasarımıyla ve ince işçiliğiyle de oldukça değerli altın tamtur yüzükler ve elmas küpeler de bir kadına alabileceğiniz en özel hediyedir.

5 Taş Pırlanta Yüzükler

Her bir pırlantasının eşsiz zarafeti ve ışıltısıyla her yerde ön plana çıkan pırlanta beştaş yüzük alternatifi her zevke ve beğeniye uygun olmasıyla da büyük bir avantaj sağlıyor. Özellikle 5 taş alyans olarak da kullanımı yaygınlaşan bu modelleri mutlaka incelemenizi öneririz.

Beştaş Yüzük Fiyatları

Farklı karat seçenekleriyle değişiklik gösteren beştaş yüzük fiyatları her zevke hitap eden birbirinden romantik tasarımlara sahipler. Görüntüsünün yanı sıra kalitesiyle de ön plana çıkan seçeneklerimiz birbirinden şık alternatifleri ve fiyatlarıyla kesinlikle tercih etmeniz gereken tasarımlarıyla karşınıza çıkıyor. Özellikle 2018 yılının ikon pırlanta seçeneği olan beştaş yüzükler hediyelerinizde hayran edecek detaylarla işlendiler…

Her yaşa, tarza ve beğeniye uygun beştaş yüzük modelleri arasından en ideal yüzüğü alıp özel günlerinizde ışıltıyı yakalayabilir, her ortamda en zarif siz olabilirsiniz!

ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI ÜCRETSİZ
TAŞIMA SİGORTASI
ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ ÜCRETSİZ
KARGO HİZMETİ
100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 100%
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
14 GÜN İÇİNDE İADE 14 GÜN
İÇİNDE İADE HAKKI