Altın Çocuk Kelepçe Fiyatları - Assos Pırlanta
8.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde Su Yolu Bileklik HEDİYE!

Altın Çocuk Kelepçe Modelleri

Artan fiyat
Azalan fiyat
Popülerlik

Toplam 7 ürün var.

Beğen Beğen
13.371 TL
4.457 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
13.445 TL
4.482 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
13.962 TL
4.654 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
14.627 TL
4.876 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
14.824 TL
4.941 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
14.824 TL
4.941 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
15.366 TL
5.122 TL x 3 taksit

Altın Çocuk Kelepçe Modelleri

Çocuklar, anne ve babalarının en kıymetlileri. Bu yüzden anne ve babalar çocuklarını mutlu etmek için hediye alabilirler. Zira hediyeler yalnızca yetişkinleri değil çocukları da sevindirir. Çocuğunuza nasıl bir hediye alacağınızı düşünüyorsanız onun sürekli kullanabileceği bir armağan tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem özel anları daha kıymetli kılabilir hem de unutulmaz olan bir hediye verirsiniz. Çocuklarınıza alabileceğiniz gibi kardeşlerinize, yeğenlerinize ve arkadaşlarınızın çocuklarına da özel bir hediye seçeneği olarak tercih edebilirsiniz. Özellikle doğum hediyesi olarak kıymetli ve özel bir hediyeyi tercih etmeniz çok daha doğru olacaktır. Bu aşamada en çok tercih edilenler içerisinde de elbette ki çocuk altın takı kelepçe ve bilezik modelleri yer alıyor.

Çocuklar için alınan altın çocuk bilezikleri doğum günleri gibi pek çok özel günde tercih ediliyor. Farklı tasarım özelliklerinin olması, işçilik detaylarının değişmesi gibi noktalarla çocuklarınızın hayran kalacağı bilezikleri satın alabilirsiniz. Çocuklarınızın sevecekleri aksesuarlar arasında yer alan bilezikler ve kelepçeler, tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Çünkü geleneksel çocuk kelepçelerinin aksine çok daha yaratıcı modellerle karşılaşabiliyorsunuz. Çocukların hep takmak isteyeceği kelepçeler, onların beğenilerine uygun tasarımlar ve figürlerle üretiliyorlar.

Çocukların bileğine güzellik katan modeller, farklı motifler ve sembollerle çocuklar tarafından büyük bir beğeniyle karşılanıyor. Çocuklarınızın severek takacağı bu modeller, bebekler için de uygun olacak şekilde üretiliyor. Böylece hem bebeklere hem çocuklara uygun olan bilezik seçimleri yapılırken konfor ve kalite gibi detaylarla bir araya gelebilirsiniz.

En Sevilen Altın Çocuk Kelepçe Çeşitleri

Çocuk ve bebek bilezikleri zengin bir çeşitlilikle beraber karşınıza çıkıyor. Detaylı olarak incelediğiniz zaman papatya, kelebek, nazar boncuğu gibi pek çok figürün olduğunu görebiliyorsunuz. Çocukların ilgisini çeken, büyüklerin beğenisini kazanan bu modeller beklentilere uygun olacak şekilde üretiliyorlar. Her modelin birbirinden farklı sembollerinin olduğunu görmek mümkün. Aynı zamanda çocuklarınızın bayram kıyafetlerini çocuk bilezikleri ile tamamlayabilirsiniz. Çocuğunuzun beğeneceği farklı seçeneklere sahip olan altın bilezik ve kelepçe modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Çocuk bilezik modelleri yetişkinlerin takıları üretilirken üretildiği gibi büyük bir hassasiyetle hazırlanır. Geçmişten bugüne kadar incelendiği zaman birçok bebek altın bilezik modelinin de sevilerek kullanıldığını görebilirsiniz. İnce işçilik detaylarıyla beraber çocuk bilezikleri sevilerek kullanılmaya devam ediliyor. Çocuklarınızın hayal gücüne hitap eden, onlar için anlamlı olan sembollerle, bileklikler manevi birer anlam da barındırıyor. Kız çocuk bilezikleri içerisinde de renkli, dikkat çekici detayların olduğunu görmek mümkün. Böylece onlara değerli ve anlamlı bir hediye belirleyebilirsiniz Diğer yandan yeni doğan bebeklere de altın kelepçe alarak onların büyüyünce çok seveceği bir seçim yapabilirsiniz.

Çocuklara Özel Altın Bilezik Modelleri

Anne ve babaların içleri rahat bir şekilde satın aldıkları çocuk kelepçe seçenekleri ergonomik bir yapıya sahip. Çocukların rahatsız olmasını engelleyen ve ağırlık yapmayan modeller karşınıza çıkar. Anne ve babaların içleri rahat bir şekilde kullanabilecekleri bu modeller, özel gün hediyeleri olarak da öne çıkar. Çocuklarınızın severek takmak isteyeceği ve hemen sıkılmayacağı takılardan biri olmaları da oldukça önemli.

Çocuk kelepçesi altın seçenekleri yeni nesil tasarımlarla üretilir. Bileziklerin modellerine göre ağırlıklarının da değiştiğini söylemek mümkün. Profesyonel olarak tasarlanan bebek kelepçe bilezik modelleri rahat ve konforlu hediyeler arasındadır. Modellerin farklı renkler ve detaylarla bezenmesi de farklı tasarım özelliklerini bir araya getirir. Çocuklarınızın büyüyene dek bileğinden çıkarmak istemeyeceği kelepçeler, uzun yıllar boyunca ilk günkü halini koruyacaktır. Eşsiz tasarımlarla beraber küçüklerinizi mutlu etmek ve onlara olan sevginizi göstermek istiyor olabilirsiniz. O zaman çocuk takılarında öne çıkan çocuk altın bilezik çeşitleri sizin için en ideal modelleri bir araya getirir.

Altın Çocuk Kelepçe Fiyatları

Çocuklar için tasarlanan takılarda nahiflik kadar ürünün rahat kullanımı da önemli. Bu yüzden çocuk aksesuarlarında gözde olan takılar bilezikler, küpeler ve kolyeler olarak sıralanabilir. Çocukların elbiseleriyle uyumlu olarak kullanılabilen kelepçe modelleri de son dönemlerde beklenenden çok daha popüler. Bunun temel nedeni ise çocuklara, yeni doğan bebeklere özel bir hediye alınmak istenmesi. Çocuklarınızı mutlu etmek, onlar için en iyi hediyeye seçmek istediğiniz zaman bilezik modellerini tercih edebilirsiniz.

Detaylı olarak incelediğiniz zaman da bebek bileziği fiyatları bütçenizi aşmayacak seçeneklerden oluşur. Aynı şekilde özensiz bir hediye almaktan kaçınanlar için de çocuk altın bilezik fiyatları bütçe dostu seçeneklerle karşınıza çıkar.