8.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde Su Yolu Bileklik HEDİYE!

Klasik Alyans Modelleri

  • Sıralama
  • Fiyat Aralığı
  • Karat Aralığı

Toplam 7 ürün var.

Beğen Beğen

ÇOK SATANLAR

%40
14.690 TL 8.825 TL
2.942 TL x 3 taksit
Beğen Beğen

ÇOK SATANLAR

%40
17.709 TL 10.625 TL
3.542 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
%40
20.128 TL 12.077 TL
4.026 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
%40
20.360 TL 12.212 TL
4.071 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
%40
20.980 TL 12.580 TL
4.193 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
%40
22.547 TL 13.528 TL
4.509 TL x 3 taksit
Beğen Beğen
%40
33.928 TL 20.360 TL
6.787 TL x 3 taksit

Klasik Alyans Modelleri

Nişan ve düğünlerin ışıltılı dünyasında, sevginin en özel simgesi alyanslar yıllardır klasik modelleriyle göz kamaştırıyor. Her biri özel bir hikâye taşıyan bu ittifak anlamına gelen klasik alyanslar, takı dünyasında ışıltılı zarafetin temsilcisi. Her bir modeli benzersiz olan alyansların renkleri ve desenleri, sonsuz bir çeşitlilik sunuyor.

Klasik alyans modelleri, farklı tasarımları ve özel detaylarıyla kaliteli işçiliğin ve zanaatkârlığın en güzel örneklerini sunuyor. Eğer siz de özel bir tasarım arayışındaysanız, Assos Pırlanta’nın benzersiz koleksiyonları keşfedilmeyi bekliyor. Bu zarif yüzükleri, web sitesinde dakikalar içinde sipariş ederek hemen satın alabilirsiniz. Assos Pırlanta, yılların tecrübesi ve müşteri memnuniyetiyle, online alışverişte de güvenilirliğin adresi olmayı sürdürüyor.

En Zarif Klasik Alyans Yüzük Tasarımları

Sevginin en parlak simgesi, yüzyıllar boyunca moda dünyasında klasikleşen altın alyanslar, görsel estetiği ile her zaman göz alıcı bir güzelliğe sahip olmuştur. Şıklığın taçlandırdığı alyansların işçiliği ve görsel detayları, insanı büyülercesine yıllardır ışıldamaya devam ediyor. Klasik alyansların özgün tasarımı ve sade görünümü, oval, ince, zarif ve parlak tasarım özellikleri ile gözleri kamaştırıyor. Nişan ve düğün gibi en özel anlarınızın temsilcisi olarak seçilen alyanslar, yıllardır insanların hayatlarında önemli bir yer tutuyor. Özel tasarımlı alyanslarla birlikte sade ve klasik modeller de nişanlanacak çiftler tarafından sık sık tercih ediliyor. Özellikle klasik bombe alyanslar, oval yapısıyla aşkın ve sadakatin simgesi olan yüzüklerin en ışıltılı hallerini sunuyor.

Kusursuz tasarımlara ve göz alıcı ışıltılara sahip alyanslar, asırlardır zarafet ve prestijin sembolü olmuştur. Gelin ve damat adaylarının tercihi olan klasik alyanslar, muhteşem sadelikleriyle kalpleri fethetmeye devam ediyor. Her biri özel tasarım olan bu alyanslar, parmaklara rahatça takılıyor ve ışıltılı görüntüleriyle herkesi büyülüyor. İnce alyanslar, incelikleri ve zarif yapısıyla estetiğin zirvesinde yer alıyor. Aşkınızın simgesi göz kamaştırıcı alyanslar, ışıltısıyla hayranlık uyandırıyor.

Muhteşem sadelikleri, yenilikçi tasarımları ve estetiği bir araya getiren klasik alyanslar, ömür boyu kullanabileceğiniz takılar arasında en özel olanlardan biri. Sonsuz bir aşkın sembolü olan alyanslar, ışıltıları ve zarafetleriyle bir ömür yanınızda! Assos klasik alyanslarla birlikte sevginizin sonsuzluğunu simgeleyebilir ve hayatınızın en özel anlarını unutulmaz kılabilirsiniz.