Ödeme ve Güvenlik/Müşteri İlişkileri - Assos Pırlanta
8.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde Su Yolu Bileklik HEDİYE!

Ödeme ve Güvenlik

Neden üye olmalıyım?

Assos Pırlanta ya üye olmak tamamen ücretsizdir. Zaman içerisinde üyelerimize özel kampanyalar gerçekleştirilecek ve bu fırsatlardan sadece üyelerimiz faydalanabileceklerdir.

Ayrıca; üye olmadan da mağazamızı ziyaret edebilir, ürünlerimizi inceleyebilir ve satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bilgilerimi ne amaçla saklıyorsunuz ?

Üyelik sırasında vereceğiniz bilgiler yüksek güvenlik standartlarında saklanacaktır. Assospirlanta.com, üyelik bilgilerinizi hiçbir suretle paylaşmamaktadır.

 

Ayrıca, üyelik bilgilerinizi sadece size özel tanımlanmış şifre ile değiştirebilirsiniz.

 

Kredi kartı güvenliğimi nasıl sağlıyorsunuz ?

assospirlanta.com sizlere 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknolojiler kullanılarak yapılandırılmıştır. Hiç bir zaman ve hiç bir koşulda assospirlanta.com müşterilerine ait kredi kartı bilgilerini saklayamaz, kayıt edemez. Hiç bir assospirlanta.com çalışanı da assospirlanta.com müşterilerinin kredi kartı bilgilerine ulaşamaz. Dolayısıyla kredi kartı bilgilerinizi hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.

Bu zaten kullanılan güvenlik sistemi ile de (SSL) mümkün değildir. Bu amaçla, sipariş işlemleri sırasında Kredi Kartı Güvenliğiniz için; dünyanın kabul gördüğü Geo Trust - Rapid SSL 128-bit SSL (Secure Socket Layer) güvenlik sistemi kullanılır.

 

Kredi Kartı bilgileriniz gönderilmeden önce şifrelenir, ve bu şekilde yola çıkar. Transfer esnasında bilgileriniz asla çalınamaz. SSL teknolojsi sunduğu üstün güvenlik ve şifrelemedeki yöntemi sebebiyle dünya standardı haline gelmiştir. Tarayıcınız (Internet Explorer, Netscape..vs) bu sistemi hemen tanıyacak ve girdiğiniz sayfaların güvenli olduğunu size bildirmek için; -http- ile başlayan adres satırında güvenli sayfalar anlamına gelen -https- (secure pages) ile başlayan adresleri gösterecektir. Yine tarayıcınızın alt kısmında güvenlik durumunu gösteren KİLİT işaretini göreceksiniz. Güvenlik sistemimiz Microsoft Internet Exlorer, Netscape Navigator ve SSL kullanabilen tüm tarayıcılar ile uyumludur.

 

Ürünlerinizin fiyatlarına KDV dahil mi ?

Sanal mağazamızda sergilediğimiz bütün ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir.

 

assospirlanta.com dan satın alacağım ürünün ödemesini nasıl yapabilirim?

Assos sanal mağazamızda kredi kartınız veya havale ile ödeme yapabilirsiniz.

 

assospirlanta.com dan taksitli alışveriş yapabilir miyim?

assospirlanta.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde anlaşmalı bankalarımıza 3 taksit imkan sunulmaktadır. Bu durum 1 karat ve üzeri pırlanta ürün alışverişler hariç tutulmuştur.

 

Siparişlerimi nasıl takip edebilirim ?

Müşterilerimiz siparişlerini çağrı merkezimizi arayarak veya sanal mağazamızdan sipariş numaralarını kullanarak takip edebilirler. Siparişlerinizin her aşamasında e-mail yolu ile sanal mağazamız sizi bilgilendirecektir.

 

 

EFT / HAVALE İşlemi için Firma Ünvanına Dikkat Ediniz!

Garanti e-ticaret
ŞİRKET ÜNVANI TARİHİ GALATA KUYUMCULUK A.Ş.    
HESAP 44-6293681 TL
IBAN TR 10 0006 2000 0440 0006 2936 81
ŞUBE ÇEMBERLİTAŞ

KREDİ KARTI İLE ÖDEME SEÇENEĞİ

Online alışverişlerinizde anlaşmalı bankalara ait kredi kartları ile 3 TAKSİT avantajından faydalanabilirsiniz.
Garanti bonus Kart
Maximum kart
Yapıkredi World Kart
Cardfinans Kart
Axess Kart