Güvenli Alışveriş/Yasal - Assos Pırlanta
8.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde Su Yolu Bileklik HEDİYE!

Güvenli Alışveriş

assospirlanta.com sizlere 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknolojiler kullanılarak yapılandırılmıştır. Hiç bir zaman ve hiç bir koşulda assospirlanta.com müşterilerine ait kredi kartı bilgilerini saklayamaz, kayıt edemez. Hiç bir assospirlanta.com çalışanı da assospirlanta.com müşterilerinin kredi kartı bilgilerine ulaşamaz.

Dolayısıyla kredi kartı bilgilerinizi hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.

Bu zaten kullanılan güvenlik sistemi ile de (SSL) mümkün değildir. Bu amaçla, sipariş işlemleri sırasında Kredi Kartı Güvenliğiniz için; dünyanın kabul gördüğü Geo Trust - Rapid SSL 128-bit SSL (Secure Socket Layer) güvenlik sistemi kullanılır.

Kredi Kartı bilgileriniz gönderilmeden önce şifrelenir, ve bu şekilde yola çıkar. Transfer esnasında bilgileriniz asla çalınamaz. SSL teknolojsi sunduğu üstün güvenlik ve şifrelemedeki yöntemi sebebiyle dünya standardı haline gelmiştir. Tarayıcınız (Internet Explorer, Netscape..vs) bu sistemi hemen tanıyacak ve girdiğiniz sayfaların güvenli olduğunu size bildirmek için; -http- ile başlayan adres satırında güvenli sayfalar anlamına gelen -https- (secure pages) ile başlayan adresleri gösterecektir. Yine tarayıcınızın alt kısmında güvenlik durumunu gösteren KİLİT işaretini göreceksiniz. Güvenlik sistemimiz Microsoft Internet Exlorer, Netscape Navigator ve SSL kullanabilen tüm tarayıcılar ile uyumludur.