8.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde Su Yolu Bileklik HEDİYE!

Sık Sorulan Sorular

Ürünümün taşı düştü, ne yapmalıyım?

Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüz incelenecek ve size bilgi verilecektir.

 

Alyansım parmağımı sıkıyor, ne yapmalıyım?

Ürününüzü sertifikası ile birlikte size en yakın Assos mağazasına getirerek ölçünüzün doğru olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Hatalı ölçü alınmış veya parmak ölçünüz değişmiş ise ürününüzü yeniden sipariş vermelisiniz. Alyans modellerimizde daraltma veya genişletme yapılamamaktadır.

 

Alyansım parmağıma bol geliyor, ne yapmalıyım?

Ürününüzü sertifikası ile birlikte size en yakın Assos mağazasına getirerek ölçünüzün doğru olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Hatalı ölçü alınmış veya parmak ölçünüz değişmişse ürününüzü yeniden sipariş vermelisiniz. Alyans modellerimizde daraltma veya genişletme yapılamamaktadır.

 

Alyansımda çizikler oluştu, ne yapmalıyım?

Alyansınızı size en yakın Assos mağazasına sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde bakımı ve cilası yapılacaktır.

 

Ürünümün rengi değişti, ne yapmalıyım?

Ürününüzdeki renk değişikliğinin nedeni kullandığınız kimyasal malzemeler (kolonya, krem, sabun, aseton, parfüm vb.) olabilir. Tam olarak sorunun nereden kaynaklandığını bulabilmemiz ve çözüme ulaşmamız için ürününüzü sertifikası ile birlikte size en yakın Assos mağazasına getirmelisiniz.

 

Ürünümün klipsi arızalı, ne yapmalıyım?

Ürününüzü size en yakın Assos mağazasına sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamir ve bakımı yapılacaktır.

 

Ürünümde ezilmeler var, ne yapmalıyım?

Ürününüzü size en yakın Assos mağazasına sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün üretim tekniğine göre tamir ve bakım imkanı varsa mutlaka yaptırılacaktır.

 

Kolyemin zinciri koptu, ne yapmalıyım?

Ürününüzü size en yakın Assos mağazasına sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamiri ve bakımı yapılacaktır.

 

Ürünümün tamiri merkeziniz yerine kuyumcumun çalıştığı bir atölye tarafından yapıldı, ne yapmalıyım? Garantisi devam ediyor mu?

Ürünlerimiz merkezimiz dışında bir yerde bakım ve tamir yapıldığı takdirde garanti kapsamından çıkmaktadır. Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamiri ve bakımı yapılacaktır.

 

Ürünümü tamir için mağazanıza bıraktım, ne zaman teslim alabilirim?

Ürününüzün tamiri ve teslimatı ile ilgili gerekli bilgileri Assos mağazalarından öğrenebilirsiniz.

 

Aldığım ürün kusurlu çıktı ne yapmalıyım?

Size en yakın Assos mağazasına ürününüzü sertifikası ile birlikte götürdüğünüz takdirde ürününüz incelenerek size bilgi verilecektir.

 

Ürünüm tamirden geldiğinde gramı eksikti, ne yapmalıyım?

Ürününüze ölçü veya boy ayarlaması yapıldıysa gramında eksiklik olması normaldir, ayrıca bakım ve ciladan sonra da ürün gramında küçük miktarda oynamalar olabilmektedir.

 

Ürünümde ASSOS patenti yok, ürünüm sahte mi?

Ürününüze tadilat yapıldıysa patent silinmiş olabilir. Eğer ürün tadilat görmediyse size en yakın Assos mağazasına sertifikası ve faturası ile birlikte iletirseniz, merkezimizde uzmanlarımız tarafından incelenerek size bilgi verilecektir.

 

En yakın Assos Mağazası'nın adresini öğrenebilir miyim?

http://www.assospirlanta.com/magazalar.php adresinden size en yakın mağazamızın bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

Assos ürünlerinin fiyatlarını nereden öğrenebilirim?

Ürün fiyat bilgisi için size en yakın Assos mağazasından yardım alabilirsiniz.

 

Assos ürünümün ölçüsünü nasıl yaptırabilirim?

Size en yakın Assos mağazasından ürününüzün ölçüsünü yaptırabilirsiniz

 

Arkadaşımda size ait bir ürün gördüm, aynısını nereden bulabilirim?

Size en yakın Assos mağazasından ürünü temin edebilirsiniz, mağazamızda ürünün olmaması durumunda sipariş ile 15 gün içinde ürünü size teslim edebiliriz.

 

Ürün sertifikamı kaybettim, ne yapmalıyım?

Ürünü faturası ile birlikte satın aldığınız Assos mağazasına getirerek konu ile ilgili destek alabilirsiniz.