ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL !

Şikayetler

Ürünümün taşı düştü, ne yapmalıyım?
Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüz incelenecek ve size bilgi verilecektir.
 
Alyansım parmağımı sıkıyor, ne yapmalıyım?
Ürününüzü sertifikası ile birlikte size en yakın Assos mağazasına getirerek ölçünüzün doğru olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Hatalı ölçü alınmış veya parmak ölçünüz değişmiş ise ürününüzü yeniden sipariş vermelisiniz. Alyans modellerimizde daraltma veya genişletme yapılamamaktadır.
 
Alyansım parmağıma bol geliyor, ne yapmalıyım?
Ürününüzü sertifikası ile birlikte size en yakın Assos mağazasına getirerek ölçünüzün doğru olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Hatalı ölçü alınmış veya parmak ölçünüz değişmişse ürününüzü yeniden sipariş vermelisiniz. Alyans modellerimizde daraltma veya genişletme yapılamamaktadır.
 
Alyansımda çizikler oluştu, ne yapmalıyım?
Alyansınızı size en yakın Assos mağazasına sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde bakımı ve cilası yapılacaktır.
 
Ürünümün rengi değişti, ne yapmalıyım?
Ürününüzdeki renk değişikliğinin nedeni kullandığınız kimyasal malzemeler (kolonya, krem, sabun, aseton, parfüm vb.) olabilir. Tam olarak sorunun nereden kaynaklandığını bulabilmemiz ve çözüme ulaşmamız için ürününüzü sertifikası ile birlikte size en yakın Assos mağazasına getirmelisiniz.
 
Ürünümün klipsi arızalı, ne yapmalıyım?
Ürününüzü size en yakın Assos mağazasına sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamir ve bakımı yapılacaktır.
 
Ürünümde ezilmeler var, ne yapmalıyım?
Ürününüzü size en yakın Assos mağazasına sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün üretim tekniğine göre tamir ve bakım imkanı varsa mutlaka yaptırılacaktır.
 
Kolyemin zinciri koptu, ne yapmalıyım?
Ürününüzü size en yakın Assos mağazasına sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamiri ve bakımı yapılacaktır.
 
Ürünümün tamiri merkeziniz yerine kuyumcumun çalıştığı bir atölye tarafından yapıldı, ne yapmalıyım? Garantisi devam ediyor mu?
Ürünlerimiz merkezimiz dışında bir yerde bakım ve tamir yapıldığı takdirde garanti kapsamından çıkmaktadır. Ürününüzü size en yakın mağazamıza sertifikası ile birlikte getirdiğiniz takdirde ürününüzün tamiri ve bakımı yapılacaktır.
 
Ürünümü tamir için mağazanıza bıraktım, ne zaman teslim alabilirim?
Ürününüzün tamiri ve teslimatı ile ilgili gerekli bilgileri Assos mağazalarından öğrenebilirsiniz.
 
Aldığım ürün kusurlu çıktı ne yapmalıyım?
Size en yakın Assos mağazasına ürününüzü sertifikası ile birlikte götürdüğünüz takdirde ürününüz incelenerek size bilgi verilecektir.
 
Ürünüm tamirden geldiğinde gramı eksikti, ne yapmalıyım?
Ürününüze ölçü veya boy ayarlaması yapıldıysa gramında eksiklik olması normaldir, ayrıca bakım ve ciladan sonra da ürün gramında küçük miktarda oynamalar olabilmektedir.
 
Ürünümde ASSOS patenti yok, ürünüm sahte mi?
Ürününüze tadilat yapıldıysa patent silinmiş olabilir. Eğer ürün tadilat görmediyse size en yakın Assos mağazasına sertifikası ve faturası ile birlikte iletirseniz, merkezimizde uzmanlarımız tarafından incelenerek size bilgi verilecektir.
ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI ÜCRETSİZ
TAŞIMA SİGORTASI
ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ ÜCRETSİZ
KARGO HİZMETİ
100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 100%
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
14 GÜN İÇİNDE İADE 14 GÜN
İÇİNDE İADE HAKKI