ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL !

YENİLERİ KEŞFET

AssosPirlanta.com
Toplam 2478 ürün var.

Sevdikleriniz İçin Unutulmaz ve Özel Tasarım Hediyeler

Sevdiklerinizi mutlu görmek, onları ne kadar önemsediğinizi, sevdiğinizi ve değer verdiğinizi anlamlı ve özel seçilmiş hediyelerle göstermek, ayrıca bu hediyeleri her zaman kişilerin şıklığını tamamlamak için üzerinde taşıyabileceği tasarımlar arasından seçmek Assos Pırlanta kalitesiyle mümkün. Altın dünyasına getirdiği yeni solukla pek çok kişinin özel tasarım hediyeler konusundaki arayışlarına yanıt oluşturan Assos Pırlanta, bu kategori içerisinde sade ve klasik halka küpelerin özel detaylarla zenginleştiği veya parmakları süsleyen ince yüzüklerin sadelikle zarifleştiği tüm tasarımlara birlikte yer vermekte.

Neden Özel Tasarım Hediyeler?

Tasarım dünyasında oluşturulan çeşitlilik ve her sezon yeni trendlere yer verilmesine neden olan beklenti değişimi hızı, haliyle tasarımcıları tetiklemiş ve altın aksesuar dünyası da bu çeşitlilikten kendi payını almıştır. Değeri ve taşıdığı anlamla klasikleşen bir ham madde olsa da yeni dönemin incelikli detaylarının ustalıkla işlendiği ve modern kadının taşımak istediği kusursuz görünümlerin değerine değer kattığı altınlar, pek çok kişi için özel tasarım hediyeler seçiminde en ideal seçenek olmaktadır.

En Şık Özel Tasarım Hediyeler

Klasikleşen seçeneklerden biri olan altın halka küpelerin yakışmadığı birini görmek mümkün olmamakta, haliyle bu klas görünümü çeşitlendirmek adına kategori içerisinde pek çok büyüklük ve kalınlıkta halka formunda tasarıma yer verilmektedir. Aynı zamanda siyahın cazibesini altınla birleştiren boncuk süslemeli ince bileklikler de her ortamda ve her kitleden kadın tarafından kullanılabilir olmasıyla ideal hediyelerdendir. Nazar boncuğunun daha önce görmediğiniz yeni şekillerini ise altın özel hediyeler arasında görmek, klasiklerle şıklığı garantilerken yepyeni fikirlerle özgün ve sıra dışı olmak isteyenler için bire birdir.

Siz de sevdiğiniz insanlara her zaman onlara duyduğunuz sevgiyi anımsatmak ve özel günler kadar onları sevdiğinizi ifade etmek istediğiniz her günde de verdiğiniz değeri göstermek için özel tasarım hediyeler arasından seçim yapabilir, Assos Pırlanta’nın altın modasına öncülük eden benzersiz tasarımları arasından güvenle seçim yapabilirsiniz. Fiyatları konusunda son derece cazip şekilde online kataloğunda yer verdiği ürünlerle müşterilerinin bütçesini düşündüğünü ve altın kalitesinin herkesin hediyelerinde yer almasını amaçladığını en yüksek seviyede gösteren Assos Pırlanta, özel anları sonsuzlaştırmak için sizin de tek adresiniz olabilir.

ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI ÜCRETSİZ
TAŞIMA SİGORTASI
ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ ÜCRETSİZ
KARGO HİZMETİ
100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 100%
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
14 GÜN İÇİNDE İADE 14 GÜN
İÇİNDE İADE HAKKI