0.16 Karat Safir Taşlı Pırlanta Fantezi Küpe

Ürün Kodu: TM492S14K-2 Barkod: S95851
Sepette %5 İndirim 12.621TL
13.285 TL
2-3 iş gününde kargoya teslim Beğendiklerime ekle
3.56 gr 14 Ayar Beyaz Altın
Taş Ağırlık Renk Berraklık Şekil
Pırlanta 0,16 Karat G SI Yuvarlak
Safir 0,86 Karat

Tüm KÜPE modelleri
Tüm Safir Küpeler modelleri

Bu ürün aşağıdakilerle set oluşturmaktadır:

Safir Taşlı Pırlanta Fantezi Yüzük
Safir Taşlı Pırlanta Fantezi Yüzük

8.656 TL

Safir Taşlı Pırlanta Fantezi Kolye
Safir Taşlı Pırlanta Fantezi Kolye

7.898 TL

ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ SİGORTALI VE ÜCRETSİZ KARGO Siparişleriniz adresinize teslim edilinceye kadar Sigortalıdır. Kargolarımız Ücretsiz ve Sigortalı yapılmakta olup ASSOS Pırlanta güvencesi altındadır
ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ GÜVENLİ ALIŞVERİŞ Kredi kartı bilgileriniz; SSL sistemiyle bilgi gönderilmeden önce şifrelenir ve sistemde kaydı tutulmaz. Çift yönlü doğrulama ile bilginin gizliliği korunur.
ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI SATIŞ NOKTALARIMIZ Yurtiçi ve Yurtdışı bütün mağazalarımız inceleyebilir ve ülke, il ve içe seçimini yaparak en yakın mağazamızın adres ve irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 14 GÜNDE İADE Müşterilerimiz, 6502 Tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre, satın almış olunan ürünlerin teslim alınma tarihi itibariyle fatura tarihinden sonraki ilk 14 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği taktirde aynı ürün grubundan farklı bir ürün ile değiştirebilme hakkına sahiptirler.
14 GÜN İÇİNDE İADE TAKSİT İMKANI Online alışverişlerinizde anlaşmalı olduğumuz bankalara ait kredi kartları ile kanun hükmünün belirlemiş olduğu en fazla 3 takside varan seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.