Pırlanta İnci Kolyeler

Filtreler
Toplam 4 ürün var.
Beğen Beğen
İncili Gül Figürlü Elmas Kolye

İncili Gül Figürlü Elmas Kolye

0.14 Karat HLF-506
5.088 TL
Ürünü İncele
Beğen Beğen
İncili Elmas Fantazi Kolye

İncili Elmas Fantazi Kolye

0.25 Karat HLF-397
6.872 TL
Ürünü İncele
Beğen Beğen
İncili Elmas Fantazi Kolye

İncili Elmas Fantazi Kolye

0.23 Karat HLF-536
7.867 TL
Ürünü İncele
Beğen Beğen
Pırlanta İncili Kolye

Pırlanta İncili Kolye

0.09 Karat SS173-1
9.972 TL
Ürünü İncele

Gizemin ve ışıltının sembolü olan incinin kolyelerde kullanılmasıyla birlikte zarafetin mimarı olan inci kolye modellerini sizlerin beğenisine sunduk. İnci kolye, tarzını ışıltılı aksesuarlar ile harmanlamak isteyenler için oldukça ideal. Geçmişten günümüze sadeliğin sembolü olan inci kolyeler; tarzını güçlü bir dokunuş ile vurgulamak isteyen kadınlar tarafından öncelikli olarak tercih edilmeye devam ediyor.

Assos pırlanta sunduğu birbirinden güzel inci aksesuarlar ile gününüze şıklık katıyor. Eşsiz inci kolyelerinizi şık ve zarif inci küpeler ya da yüzük çeşitleri ile kombinleyerek kullanabilir, zarafetinizi başka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Pırlanta ile bir araya getirilmiş bu şık aksesuarları ister kendinizi ister sevdiklerinizi mutlu etmek için kullanabilir, yakut, zümrüt, safir kolye modellerini de inceleyerek aradığınız doğal taş kolyeye sahip olabilirsiniz.

İnci Kolye Modelleri

Büyüleyici ihtişamı ile her tarza ve her beğeniye uygun olarak sunulan inci kolyeler günlük olarak tercih edilebileceği gibi özel akşamların vazgeçilmezi olarak yerini koruyor. Modanın değişimine aldırmadan eşsiz yerini koruyan inci, modern tarzlara uygulanabilir oluşu ile asırlardır göz alıcı şıklığını kaybetmemekte.

Her tarz için alternatif sunan inci kolye modelleri ile şıklığınızda ihtişamlı bir dokunuş yapmanızı sağlayacak.

Şıklığın mimari olan incinin kolyelerde kullanılması ile eşsiz zarafetin havasını yaşamak isteyenler için inci kolyeler, vazgeçilmez bir tercih olmaya devam ediyor. Her çağa uyum sağlayan inci kolyeler ile gücü ve şıklığı tarzınızda kullanarak yansıtabilirsiniz.

İnci Kolye Fiyatları

Özel günlerinizde ve günlük yaşantınızda eşsiz bir seçenek olarak alternatifler sunan modelleri ile tarzınızın gücünü vurgulayan inci kolyeler sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bu alternatifleri bütçenize ve özelliklerine göre filtreleyerek, kolayca seçim yapabilir, inci kolye fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şıklık algısını farklı bir noktaya çıkarmak ve özel akşamlar da şıklığınızı yansıtmak için inci kolyeleri tercih edebilirsiniz.