Marka Hikayemiz

1995 yılında sektöre giren Assos, girişimci ve yenilikçi vizyon anlayışıyla yaptığı yurtiçi ve yurtdışı yatırımlar sayesinde sürekli bir büyüme göstermiştir. Bu büyüme hem Assos’un doğru yolda emin adımlarla ilerlediğini hem de Assos müşterilerinin eşsiz tercihlerinin doğruluğunu kanıtlar nitelikte olmuştur.

Assos, yurtiçi ve yurtdışı satış noktalarıyla çok geniş ve kapsamlı bir pazarlama ağına sahiptir.

Assos, marka bilinirliği yüksek, kaliteli, güvenilir ve erişilebilir bir dünya markası olma yolunda ilerlerken, bir yandan marka isminin taşıdığı kültürel mirasa sahip çıkmakta ve fark yaratan, zarif tasarımlarıyla sektöre (yenilikçi kimliği ile) damgasını vurmaktadır.

Assos, tarihi ve coğrafi konumuyla kültürel zenginliği yansıtan; Batı-Doğu sentezini çok iyi yapmış bir marka kimliğine sahiptir. Modern anlayış ve tarihi doku daima iç içedir. Tasarım yönü kuvvetli ve çeşitli hikâyeleri olan ürünleriyle; hem tüketicisinin duygularına hitap eder hem de tüketicilerine ulaşılabilir lüksü yüksek standartlarda yaşama deneyimi sunar. Tüm bunlar gerçekleştiğinde ortaya çıkan eşsiz uyum ise Assos’u, kategorisinde global hale getirir.

Assos, marka kimliğiyle sektörde farklılaşmış özgün ve dinamiklerini koruyan bir markadır. Assos kadını ise, hızla değişen moda anlayışının ile birlikte, her çağa uygun, Elit ve modern kimlikli bir kadındır.

Ürün-hizmet standartları ve üstün bilinirlik hedefi ile faaliyet gösteren Assos; müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile dünyaca tanınan bir marka olma yolunda kararlı bir şekilde ilerlemektedir.

Şeffaf, sürekli öğrenen ve bundan zevk alan, her fırsatta yenilenen ve daima kendini geliştirmeyi ilke edinmiş çalışanlarımızla tasarım aşamasından mağazacılığa kadar kusursuz bir işleyiş ve hizmet sunan Assos; ulusal ve uluslararası mücevher pazarında söz sahibi olmaya devam etmektedir.