ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL !

Marka Hikayemiz

1995 yılında sektöre giren Assos, bir Altınbaş Holding kuruluşudur. 60 yılı aşkın tecrübesiyle Altınbaş Holding, girişimci ve yenilikçi vizyonuyla yaptığı yurtiçi ve yurtdışı yatırımlarla sürekli büyüme göstermiştir.

Altınbaş Holding mücevherat grubu şirketlerinden biri olan Assos, yurtiçi ve yurtdışı satış noktalarıyla geniş bir pazarlama ağına sahiptir.

Assos, bilinirliği yüksek, kaliteli, güvenilir ve ulaşılabilir bir dünya markası olma yolunda ilerlerken, marka isminin taşıdığı kültürel mirasa
sahip çıkmakta ve fark yaratan, zarif tasarımlarıyla sektöre damgasını vurmaktadır.  

Assos, tarihi ve coğrafi konumuyla kültürel zenginliği yansıtan; Batı-Doğu sentezini iyi yapmış bir marka kimliğine sahiptir. Modernizm ve tarihi doku iç içedir. Tasarım yönü kuvvetli ve hikayesi olan ürünleriyle;  hem tüketicinin duygularına hitap eder hem de tüketicilerine ulaşılabilir lüksü yaşama deneyimi sunar.

Assos, marka kimliğiyle sektörde farklılaşmış özgün ve dinamik bir markadır. Assos kadını ise, hızla değişen moda anlayışının aksine, her çağa uygun, kimlikli bir kadındır. Assos bu değerlerini sahiplendiği “Sonsuzluk Seninle” söylemi ile güçlendirmektedir.

ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI ÜCRETSİZ
TAŞIMA SİGORTASI
ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ ÜCRETSİZ
KARGO HİZMETİ
100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 100%
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
14 GÜN İÇİNDE İADE 14 GÜN
İÇİNDE İADE HAKKI