Marka Hikayemiz/Kurumsal - Assos Pırlanta
8.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde Su Yolu Bileklik HEDİYE!

Marka Hikayemiz

ASSOS, kurulduğu ilk günden bu yana yenilikçi vizyonu, modern tasarımları ve yapmış olduğu yatırımlarıyla yurt içinde ve yurt dışında büyümeye devam ediyor.

1950’li yıllarda temelleri atılan Altınbaş markası ile mücevher sektörüne giren, gerek Altınbaş markasını gerekse 70 yılı aşkın süredir elde ettiği tecrübeleri ve gerçekleştirdiği yatırımların gücünü arkasına alarak 1995 yılında kurulmuş olan ASSOS, tasarımlarını dünyaya ulaştırıyor.

Girişimci ve yenilikçi vizyon anlayışıyla sektörün güçlü markaları arasında yerini alan ASSOS, genç ve dinamik yönetim anlayışını benimseyerek çalışmalarına devam ediyor. Tüm bu çalışmalarını dünya markası olma yolunda ilerleten ASSOS; güçlü tasarım ekibi ile modern, zamansız, göz dolduran ve hikayesi olan mücevher tasarımlarını, yurt içinde ve yurt dışında hem mağazalarına hem de seçkin satış noktalarına ulaştırıyor.

Dünyada ve Türkiye’de çok geniş ve kapsamlı bir pazarlama ağına sahip olan ASSOS, altın ürün ve pırlantalı mücevherlerden, zarif işçiliklere sahip koleksiyon tasarımlarına kadar her üründe; müşteri hizmetlerine, satış sonrası destek ve güvencede ise kaliteye önem vererek çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Modern tasarım çizgilerini, yeni mağaza konseptine de entegre eden ASSOS, hem zarif işçiliğe sahip ürünleriyle hem de yeni mağaza konseptiyle tüketicilerine, ulaşılabilir lüksü yüksek standartlarda yaşama deneyimi sunuyor.