8.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde Su Yolu Bileklik HEDİYE!

Genel Kampanya Kuralı

Bu paragrafın alt bölümünde yer alan şartları ve kuralları okumak, anlamak ve kabul etmek tüm müşterilerin kendi sorumluluğundadır.

ASSOS konu ve kapsamla ilgili her türlü değişiklik yapma ve yasal hakkını saklı tutar.

Kampanyalar sadece www.assospirlanta.com’da yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Ürünler, wwww.assospirlanta.com web sitesinde yer alan stoklarla sınırlıdır. Assos, www.assospirlanta.com web sitesinde yer alan ve stokları biten ürünlerde siparişleri iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda tüm müşterilere para iadesi yapılır.

Tüm ürünler, üretim hatalarına karşı ASSOS garantisi altındadır. Ürün teslim alındıktan sonra bir hasar ortaya çıkması durumunda tüm müşteriler ürünle [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya çağrı merkezimizden ya da whatsapp (+90 538 394 64 64) hattımızdan iletişime geçebilirler.

Sipariş, kargo firmasından teslim alınırken paketi açarak kontrol edilmelidir. Herhangi bir hasar, ürün farkı, eksik tespiti halinde kargo görevlisi ile birlikte “Durum Tespit Tutanağı” tutturarak ürün teslim alınmamalıdır. Ürünler teslim alındıktan sonra eksik ya da hasarlı ürün şikâyetleri kabul edilmeyecektir. Eş zamanlı olarak çağrı merkezimize veya [email protected]’a bilgi verilmelidir. Böylece yasal işlem başlatılacaktır.

Taşıma esnasında hasar alan ve teslim anında tutanağı tutulmayan gönderiler ile ilgili olarak ASSOS sorumlu değildir.

Satın alınan ürün kullanılmadan, orijinal kutusunu tahrip etmeden; fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları, ürün kutusu, ambalaj, çanta, varsa promosyonlarıyla birlikte ve tüm standart aksesuarlarıyla hasarsız ve eksiksiz olarak teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde teslim alınan şekilde iade edebilir. Eksik ürün olduğu takdirde, iade edilen ücretten eksik ürün bedeli düşülecektir. İade ve değişim 14 gün içinde yapılır.

Cayma kararının www.assospirlanta.com'a 14 günlük süre zarfında bildirilmesi ve ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Bildirim için iletişim formunu kullanabilir ya da [email protected] adresine e-posta gönderilmelidir.

Tüm iadeler “Tüketici Kanunu” kapsamında yapılacaktır.

İade için; Yurtiçi kargo ile gönderim yapılmalı ve “Gönderi Kodu olarak “402003134” numaralı hesap kullanılmalıdır. Gönderilerin “BRINKS GÜVENLİK ŞİRKETİ” adına yapılması gereklidir.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen, üzerinde değişiklik (uzatma, kısaltma, küçültme, büyütme vb.) ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ve fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen ürünler, ürüne bağlı olarak 3 iş gününden daha uzun sürede tüketiciye ulaşabilir.

Aynı anda iki kampanyadan faydalanılamaz. Her müşteri tek bir kampanyadan faydalanma hakkına sahiptir.