El İşi Alyanslar

Filtreler
Toplam 6 ürün var.
Beğen Beğen
El İşi Altın Alyans-7mm

El İşi Altın Alyans-7mm

7.35 Gram AS1288
13.865 TL 8.321 TL
Ürünü İncele
Beğen Beğen
El işi Altın Alyans

El işi Altın Alyans

8.00 Gram AS1543
14.827 TL 8.894 TL
Ürünü İncele
Beğen Beğen
El İşi Altın Alyans

El İşi Altın Alyans

8.50 Gram A2148
15.562 TL 9.337 TL
Ürünü İncele
Beğen Beğen
El İşi Altın Alyans

El İşi Altın Alyans

10.00 Gram AS0638
17.778 TL 10.667 TL
Ürünü İncele
Beğen Beğen
El İşi Altın Alyans

El İşi Altın Alyans

7.50 Gram A2144
21.149 TL 12.687 TL
Ürünü İncele
Beğen Beğen
El işi Altın Alyans

El işi Altın Alyans

9.90 Gram A0518
22.165 TL 13.303 TL
Ürünü İncele

Evlilik tekliflerinin, nişan sürecinin ve evlilik yıldönümlerinin vazgeçilmezi olan alyanslar birçok kategoride değerlendirilebilirler. Genellikle motifleri ve üretildikleri malzeme ile kategorilendirilen alyans modelleri artık nasıl yapıldığı konusunda da el işi alyans modelleri şeklinde sizlere sunuluyor.

Diğer alyanslardan farklı olarak fabrikasyon olmadan değerli ustaların ellerinde son derece hassas ve özenle işlenen bu el işi alyanslar seçeneği eşinize alacağınız harika bir hediye olacak. Özellikle kadınların el emeği hediyelere olan tutkusunu da göz önüne alırsak insanı hayrete düşürecek özenle hazırlanmış bu alyanslara kesinlikle bir şans vermelisiniz.
Ayrıca bu özen ve değerin sonucu olarak da çiftlerimiz alyans seçimlerinde en çok el işi alyans modellerini tercih ederek evlilik yolundaki ilk adımlarını heyecanla atıyor. El işi alyans modellerine alternatif olarak tercih edebileceğiniz beyaz altın alyans modelleri ile böylesine özel bir güne parıltı katabilirsiniz.

El İşi Alyans Seçimi Nasıl Yapılır?

Alyans alırken detaylara önem vermek her tarza hitap eden bir seçenektir. Usta ellerde hazırlanan el işi alyans modelleri de tıpkı bu seçeneğe uygun olarak, detayları sevgi dolu şekilde hazırlanmış.
Özel günleriniz, değerli imzalarınız için alyanslarınızı el işi alyans kategorisinden yaparak çocuklarınıza, torunlarınıza hatta daha nice kuşaklara ulaşacak alyanslar almış olacaksınız. 
Oldukça heyecanlı geçen doğru alyansı bulabilme sürecinde en büyük destekçiniz olan el işi alyans modelleri gümüş, rose, gold gibi renk seçenekleri ve taş işlemeleriyle her zaman yanınızdalar.

Her zaman kullanabileceğiniz, her kombinde ışıldayacak birbirinden zarif el işi alyansların taşlı ya da daha sade tasarımlarda olabileceğini belirtmiştik. Bu konuda asıl önemli olan kendi zevkinize güvenerek oldukça özel bir alyans sahibi olabilirsiniz! Alyansınızın yanında uyumlu şık bir altın sonsuzluk kolyesi alarak birlikteliğinizi taçlandırabilirsiniz.

El İşi Alyans Fiyatları

Bir ömür kullanacakları bir aksesuar arayan çiftler için alyans seçiminde durumlar genellikle karışır. Hem her zaman kullanılabilecek hem de kendi tarzlarına uygun seçimler yapmak isteyen çiftlerimize bir de bütçelerine uygun el işi alyans seçeneğini sunarak birbirinden özel alyansların haberini veriyoruz! Tasarım, ağırlık, içeriğindeki malzeme oranları gibi birçok etkenin bir araya gelip etkilediği el işi alyans fiyatları harika seçenekleriyle sizleri bekliyor.