0.12 Karat Pırlanta Fantazi Yüzük - S100458

Ürün Kodu: TM032Z14K
Sepette %14 İndirim 6.693TL
%40
İndirim
12.970 TL
7.782 TL
DİĞER SEÇENEKLER
Yüzük ölçümü bilmiyorum!
1.70 gr, 14 Ayar, Beyaz, Altın
Taş Ağırlık Renk Berraklık Şekil
Pırlanta 0,12 Karat G SI Yuvarlak
Zümrüt 0,42 Karat

Ölçü standartlarımız Kadın için 14 , Erkek için 21 ölçüdür. Bu ölçülerde verilen siparişler 14 gün içerisinde değişim ya da iade hakkına sahiptir. Standart dışı ölçü seçimi yapılan, üzerine yazı yazılan, özel olarak üretim istenen ürünlerde iade veya değişim yapılamamaktadır.

Tüm Yüzük modelleri
Tüm Pırlanta Fantezi Yüzükler modelleri

Bu ürün aşağıdakilerle set oluşturmaktadır:

Zümrüt Taşlı Pırlanta Kolye
Zümrüt Taşlı Pırlanta Kolye

10.280 TL

Zümrüt Taşlı Pırlanta Küpe
Zümrüt Taşlı Pırlanta Küpe

14.776 TL

ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ SİGORTALI VE ÜCRETSİZ KARGO Siparişleriniz adresinize teslim edilinceye kadar Sigortalıdır. Kargolarımız Ücretsiz ve Sigortalı yapılmakta olup ASSOS Pırlanta güvencesi altındadır
ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ GÜVENLİ ALIŞVERİŞ Kredi kartı bilgileriniz; SSL sistemiyle bilgi gönderilmeden önce şifrelenir ve sistemde kaydı tutulmaz. Çift yönlü doğrulama ile bilginin gizliliği korunur.
ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI SATIŞ NOKTALARIMIZ Yurtiçi ve Yurtdışı bütün mağazalarımız inceleyebilir ve ülke, il ve içe seçimini yaparak en yakın mağazamızın adres ve irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 14 GÜNDE İADE Müşterilerimiz, 6502 Tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre, satın almış olunan ürünlerin teslim alınma tarihi itibariyle fatura tarihinden sonraki ilk 14 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği taktirde aynı ürün grubundan farklı bir ürün ile değiştirebilme hakkına sahiptirler.
14 GÜN İÇİNDE İADE TAKSİT İMKANI Online alışverişlerinizde anlaşmalı olduğumuz bankalara ait kredi kartları ile kanun hükmünün belirlemiş olduğu en fazla 3 takside varan seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.