0.18 Karat Mavi Topaz Taşlı Pırlanta Fantezi Yüzük

Ürün Kodu: EB172M-14K Barkod: S117423
Sepette %23 İndirim 14.671TL
%40
İndirim
31.763 TL
19.053 TL
DİĞER SEÇENEKLER
Yüzük ölçümü bilmiyorum!
3.08 gr, 14 Ayar
Taş Ağırlık Renk Berraklık Şekil
Pırlanta 0,18 Karat G SI Yuvarlak
Topaz 2,10 Karat

Ölçü standartlarımız Kadın için 14 , Erkek için 21 ölçüdür. Bu ölçülerde verilen siparişler 14 gün içerisinde değişim ya da iade hakkına sahiptir. Standart dışı ölçü seçimi yapılan, üzerine yazı yazılan, özel olarak üretim istenen ürünlerde iade veya değişim yapılamamaktadır.

Tüm YÜZÜK modelleri
Tüm Pırlanta Fantezi Yüzükler modelleri

Bu ürün aşağıdakilerle set oluşturmaktadır:

Mavi Topaz Taşlı Pırlanta Fantezi Kolye
Mavi Topaz Taşlı Pırlanta Fantezi Kolye

15.594 TL

Mavi Topaz Taşlı Pırlanta Fantezi Küpe
Mavi Topaz Taşlı Pırlanta Fantezi Küpe

31.888 TL

ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ SİGORTALI VE ÜCRETSİZ KARGO Siparişleriniz adresinize teslim edilinceye kadar Sigortalıdır. Kargolarımız Ücretsiz ve Sigortalı yapılmakta olup ASSOS Pırlanta güvencesi altındadır
ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ GÜVENLİ ALIŞVERİŞ Kredi kartı bilgileriniz; SSL sistemiyle bilgi gönderilmeden önce şifrelenir ve sistemde kaydı tutulmaz. Çift yönlü doğrulama ile bilginin gizliliği korunur.
ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI SATIŞ NOKTALARIMIZ Yurtiçi ve Yurtdışı bütün mağazalarımız inceleyebilir ve ülke, il ve içe seçimini yaparak en yakın mağazamızın adres ve irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 14 GÜNDE İADE Müşterilerimiz, 6502 Tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre, satın almış olunan ürünlerin teslim alınma tarihi itibariyle fatura tarihinden sonraki ilk 14 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği taktirde aynı ürün grubundan farklı bir ürün ile değiştirebilme hakkına sahiptirler.
14 GÜN İÇİNDE İADE TAKSİT İMKANI Online alışverişlerinizde anlaşmalı olduğumuz bankalara ait kredi kartları ile kanun hükmünün belirlemiş olduğu en fazla 3 takside varan seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.