Baget Taşlı Pırlanta Bileklik

Ürün Kodu: ER283K14-4 Barkod: S117976
14.133 TL
DİĞER SEÇENEKLER
3.58 gr 14 Ayar Beyaz Pırlanta
Taş Ağırlık Renk Berraklık Şekil
Pırlanta 0,13 Karat F SI Baged/Tapered
Pırlanta 0,36 Karat

Tüm ASSOS BAGET modelleri
Tüm Pırlanta Baget Bileklik modelleri

Bu ürün aşağıdakilerle set oluşturmaktadır:

Pırlanta Gerdanlık
Pırlanta Gerdanlık

39.745 TL

Baget Taşlı Pırlanta Fantazi Küpe
Baget Taşlı Pırlanta Fantazi Küpe

12.373 TL

ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ SİGORTALI VE ÜCRETSİZ KARGO Siparişleriniz adresinize teslim edilinceye kadar Sigortalıdır. Kargolarımız Ücretsiz ve Sigortalı yapılmakta olup ASSOS Pırlanta güvencesi altındadır
ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ GÜVENLİ ALIŞVERİŞ Kredi kartı bilgileriniz; SSL sistemiyle bilgi gönderilmeden önce şifrelenir ve sistemde kaydı tutulmaz. Çift yönlü doğrulama ile bilginin gizliliği korunur.
ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI SATIŞ NOKTALARIMIZ Yurtiçi ve Yurtdışı bütün mağazalarımız inceleyebilir ve ülke, il ve içe seçimini yaparak en yakın mağazamızın adres ve irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 14 GÜNDE İADE Müşterilerimiz, 6502 Tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre, satın almış olunan ürünlerin teslim alınma tarihi itibariyle fatura tarihinden sonraki ilk 14 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği taktirde aynı ürün grubundan farklı bir ürün ile değiştirebilme hakkına sahiptirler.
14 GÜN İÇİNDE İADE TAKSİT İMKANI Online alışverişlerinizde anlaşmalı olduğumuz bankalara ait kredi kartları ile kanun hükmünün belirlemiş olduğu en fazla 3 takside varan seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.