Felak Nas Sureli Altın Kolye - 0031243890006

Ürün Kodu: KL109304-00-7201
Sepette %7 İndirim 7.086 TL
7.619 TL

Hediye Ürün

HEDİYE!

3500 TL ve üzeri bir mücevher daha satın aldığınızda 350 TL değerinde Yıldız Pırlanta Kolye ASSOS'dan hediye!

4.21 gr, 14 Ayar, Altın, Uzunluk 42 cm

 

Üründe kullanılan taşın farklı renk seçenekleri mevcuttur. Detaylı bilgi için Whatsapp Destek Hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Felak Nas Sureleri;

Kötülüklerden korunmak, şifa verici ve koruyucu özellikleri inancı ile en sık okunan dualar arasındadır.

Görünen ve görünmeyen tüm kötülüklerden Yüce Allah'a sığınırız. 

Felak Suresi'nde "sabah" ve "kâinatın yaratılışı" tefsirleri kabul edilir.

Nas Suresi'nde, Allah'ın tüm kötülükleri engelleyecek güce ve kudrete sahip olduğuna, yalnızca ondan yardım isteneceğine işaret edilir.

Tüm Kolye modelleri
Tüm Altın Kolyeler modelleri

ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ SİGORTALI VE ÜCRETSİZ KARGO Siparişleriniz adresinize teslim edilinceye kadar Sigortalıdır. Kargolarımız Ücretsiz ve Sigortalı yapılmakta olup ASSOS Pırlanta güvencesi altındadır
ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ GÜVENLİ ALIŞVERİŞ Kredi kartı bilgileriniz; SSL sistemiyle bilgi gönderilmeden önce şifrelenir ve sistemde kaydı tutulmaz. Çift yönlü doğrulama ile bilginin gizliliği korunur.
ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI SATIŞ NOKTALARIMIZ Yurtiçi ve Yurtdışı bütün mağazalarımız inceleyebilir ve ülke, il ve içe seçimini yaparak en yakın mağazamızın adres ve irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 14 GÜNDE İADE Müşterilerimiz, 6502 Tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre, satın almış olunan ürünlerin teslim alınma tarihi itibariyle fatura tarihinden sonraki ilk 14 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği taktirde aynı ürün grubundan farklı bir ürün ile değiştirebilme hakkına sahiptirler.
14 GÜN İÇİNDE İADE TAKSİT İMKANI Online alışverişlerinizde anlaşmalı olduğumuz bankalara ait kredi kartları ile kanun hükmünün belirlemiş olduğu en fazla 3 takside varan seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.