0.31 Karat Damla Formlu Pırlanta Kolye - S131021

Ürün Kodu: DTD049K14-1
Sepette %14 İndirim 9.211TL
%40
İndirim
17.852 TL
10.711 TL
DİĞER SEÇENEKLER
Taş Ağırlık Renk Berraklık Şekil
Pırlanta 0,13 Karat F SI Baged/Tapered
Pırlanta 0,18 Karat
1.85 gr, 14 Ayar, Beyaz, Pırlanta

Tüm Kolye modelleri
Tüm Pırlanta Fantezi Kolyeler modelleri

Bu ürün aşağıdakilerle set oluşturmaktadır:

Damla Formlu Pırlanta Küpe
Damla Formlu Pırlanta Küpe

16.969 TL

ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ SİGORTALI VE ÜCRETSİZ KARGO Siparişleriniz adresinize teslim edilinceye kadar Sigortalıdır. Kargolarımız Ücretsiz ve Sigortalı yapılmakta olup ASSOS Pırlanta güvencesi altındadır
ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ GÜVENLİ ALIŞVERİŞ Kredi kartı bilgileriniz; SSL sistemiyle bilgi gönderilmeden önce şifrelenir ve sistemde kaydı tutulmaz. Çift yönlü doğrulama ile bilginin gizliliği korunur.
ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI SATIŞ NOKTALARIMIZ Yurtiçi ve Yurtdışı bütün mağazalarımız inceleyebilir ve ülke, il ve içe seçimini yaparak en yakın mağazamızın adres ve irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 14 GÜNDE İADE Müşterilerimiz, 6502 Tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre, satın almış olunan ürünlerin teslim alınma tarihi itibariyle fatura tarihinden sonraki ilk 14 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği taktirde aynı ürün grubundan farklı bir ürün ile değiştirebilme hakkına sahiptirler.
14 GÜN İÇİNDE İADE TAKSİT İMKANI Online alışverişlerinizde anlaşmalı olduğumuz bankalara ait kredi kartları ile kanun hükmünün belirlemiş olduğu en fazla 3 takside varan seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.