Kampanyalar

Genel Kampanyaların Kuralı

Bu paragrafın alt bölümünde ve web sitesinde (assospirlanta.com) veya Assos E- ticaret mağazasında yer alan şartları ve kuralları okumak, anlamak ve kabul etmek tüm müşterilerin kendi sorumluluğundadır.
 1. Assos konu ve kapsamla ilgili her türlü değişiklik yapma ve yasal hakkını saklı tutar.
 2. Ürünler, Assos E-ticaret Mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Assos, E-ticaret Mağaza stokları biten ürünlerde siparişleri iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda tüm müşterilere para iadesi yapılır.
 3. Tüm ürünler, fabrikasyon hatalarına karşı Assos garantisi altındadır. Ürün teslim alındıktan sonra bir hasar ortaya çıkması durumunda tüm müşteriler ürünle ilgili yetkili satıcı firmalara başvurabilir, [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya çağrı merkezimizden / WhatsApp hattından şikayetlerini bildirebilirler. Siparişinizi, kargo firmasından teslim alma aşamasında lütfen paketi açarak kontrol ediniz. Herhangi bir hasar /ürün farkı / eksik tespiti halinde kargo görevlisi ile birlikte “Durum tespit tutanağı” tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünler teslim alındıktan sonra eksik ya da hasarlı ürün şikâyetleri kabul edilmeyecektir. Eş zamanlı olarak lütfen çağrı merkezimize/ veya [email protected]’a bilgi veriniz. Böylece yasal işlem başlayacaktır. Taşıma esnasında hasarlanan ve teslim anında tutanağı tutulmayan gönderiler ile ilgili olarak Assos veya E-ticaret Mağazası sorumlu değildir.
 4. Satın almış olduğunuz ürünü kullanmadan, orijinal kutusunu tahrip etmeden; fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları, ürün kutusu, ambalaj, çanta, varsa promosyonlarıyla birlikte ve tüm standart aksesuarlarıyla hasarsız ve eksiksiz olarak teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içinde teslim aldığınız şekilde iade edebilirsiniz. Eksik ürün olduğu takdirde, iade edilen ücretten eksik ürün bedeli düşülecektir. İade ve değişim 14 iş günü içinde yapılır.
 5. Cayma kararının assosdiamond.com'a 14 iş günü süresi zarfında bildirilmesi ve ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Bildirim için iletişim formu'nu kullanabilir, ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
 6. Tüm iadeler Tüketici Kanunu kapsamında yapılacaktır.
 7. İade için; Yurtiçi kargo ile gönderim yapınız ve “Gönderi Kodu: 477835052” hesabı ile gönderebilirsiniz. Lütfen dikkat! ASSOS markamızdır fakat “Ticari unvanımız: TARİHİ GALATA KUYUMCULUK A.Ş.” ’dir. Bu nedenle gönderiler ticari unvanımıza göre gönderilmelidir.
 8. Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde ve fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.
 9. Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen ürünler ürüne bağlı olarak 3 iş gününden daha uzun sürede tüketiciye ulaşabilir.
 10. Aynı anda iki kampanyadan faydalanılamaz. Her müşteri tek bir kampanyadan faydalanma hakkına sahiptir.

Hediye Kolye Kampanyası

 1. 31.12.2022 tarihine kadar ASSOS Pırlanta web sitesinde geçerlir.
 2. İlanda kullanılan ürünün fotoğrafı baskı ebadında büyütülmüştür.
 3. Ürün adedi stok durumuna göre farklılık gösterebilir.
 4. Hediye Pırlantalı Kolye kampanyası tek seferde yapılacak 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 5. Hediye Pırlantalı Kolye 925 ayar gümüştür.
 6. Yapılan alışverişin iptal veya iadesi durumunda hediye pırlantalı kolyenin iadesi zorunludur.
 7. Hediye Pırlantalı Kolye ürün iade edilmezse 350 TL ürün tutarı iade tutarından mahsup edilir.
 8. Hediye Pırlantalı Kolye satılamaz, nakde çevrilemez veya değiştirilemez.
 9. Her fatura karşılığında bir adet hediye pırlantalı kolye verilecektir.
 10. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 11. Kampanya ASSOS Pırlan markası altında Tarihi Galata Kuyumculuk A.Ş. firması dahilinde sunulan ve sunulacak olan her türlü kampanya, indirim, promosyon, hediye çekleri ve benzeri durumlar ile birlikte kullanılamaz ya da birleştirilemez.
 12. ASSOS Pırlanta markası altında Tarihi Galata Kuyumculuk A.Ş. firması dahilinde sunulan konu ve kapsamla ilgili her türlü değişiklik yapma ve yasal hakkını saklı tutar.

HEDİYE ÇEKİ KAMPANYA KOŞULLARI

 1. Bu kampanya sadece www.assospirlanta.com’da yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 2. Kampanya kapsamında yeni üyelik yaptıran müşterilerimize 1500 TL ve üzeri siparişlerinde %10 indirim sunulmaktadır.
 3. Kampanyaya 1 kişi sadece 1 defa katılabilir.
 4. Kampanya kapsamında alınan ürünlerin yasal şartlarda iade veya değişiminin gerekmesi halinde, iade veya değişim indirimli tutar üzerinden yapılır.
 5. Kampanya kapsamında alınan ürünün değişimi yalnızca altın alımında altın, pırlanta ürünlerinde pırlanta ile yapılabilir.
 6. Kampanya ASSOS adı altında ve bünyesi dahilinde sunulan ve sunulacak olan her türlü kampanya, indirim, promosyon, hediye çekleri ve benzeri durumlar ile birlikte kullanılamaz ya da birleştirilemez.
 7. ASSOS konu ve kapsamla ilgili her türlü değişiklik yapma ve yasal hakkını saklı tutar.
 8. Kampanya hakkında diğer sorunlarınız için 0212 402 10 00 numaralı müşteri danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz.