ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL !

ANNELER GÜNÜ

Toplam 51 ürün var.

Her yıl içerisinde diğer günlerden daha özel olan ve önemli anları yaşadığım zamanlar olur. Bu anların başında ise her Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü yer alıyor.

Hayat boyunca evlatlarına tüm sevgilerini aktaran ve yorulmadan onların yanında yer alan anneleri, yılda bir gün daha özel hissettirmek, onların yüzünde sıcacık bir gülümseme oluşturacak hediyeler vermek en büyük isteklerimizden birisini haline geliyor. Ancak annemiz için unutamayacağı ve her baktığı zaman kalbindeki şevkat duygusunu tekrar tekrar hissetmesini sağlayacak bir hediyeyi bulmak kolay olmuyor.

Assos Pırlanta ise anneler günündeki en büyük yardımcılarından biri. Birbirinden farklı anneler günü hediyesi alternatifleri ile mutluluğu kolayca sağlayabileceğiniz seçenekleri bulmanıza imkan sağlayan Assos Pırlanta, Anneye Hediye seçerken işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyor. Pırlanta yüzüklerden, kolyelere kadar birçok farklı alternatif ile Anneler Günü’nü çok daha özel bir hale getirmek sizin elinizde.

Anneler Günü Hediyesi Nasıl Seçilir?

Anneler Günü hediyesi seçmek belki de en stresli şeylerin başında yer alıyor. Uygun hediyeyi seçmek için dikkat edilmesi gereken unsurların ve ayrıntıların üzerinden dikkatli bir şekilde geçmek ve hata yapmamak ise ana kriter halinde. Annenize hediye alırken dikkat etmeniz gereken unsurları ise sizler için bir araya getirdik.

Anneniz için hediye seçerken öncelikle nasıl bir tepki almak istediğinize karar vermelisiniz. Yıllar boyunca unutamayacağı ve her kullandığında aklına o güzel günün geleceği bir hediye arıyorsanız, annenizin beğenilerini dikkate almanızda fayda var. Böylelikle hediye seçiminin stresi daha da azalacağı gibi hediye bulma konusunda daha rahat olabileceksiniz. Bu tarz hediyeler arasında ise aksesuarlar ilk sırada yer alıyor. Küpe, yüzük gibi aksesuarlar günlük kullanım için harika birer hediye alternatifi. Bununla birlikte özel günlerde kullanılacak daha gösterişli bir Anneler Günü hediyesi arıyorsanız da bileklik ve kolye modelleri istediğine cevap verebilir.

Anneler Günü hediye seçimi yaparken insanların dikkat ettiği bir diğer nokta ise fiyat. Her ne kadar annemiz için en güzel hediyeyi istiyor olsak da bazen fiyat konusunda üst noktalara ulaşamayacak durumda olabiliyoruz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hediyeler ise Assos Pırlanta’da sizleri bekliyor. Onlarca özgün tasarımlı ürün arasında dilediğinizi seçebilir ve özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Son olarak ise hediye seçimi yaparken ince düşüncelerinizi ve duygularınızı yansıtmasına önem verin. Bu sayede daha samimi ve güzel bir hediye verme şansınız artacağı gibi günün daha duygusal olmasını da sağlayabilirsiniz.

2019 Anneler Günü Hediyeleri

2019 Yılı Anneler Günü hediye trendleri arasında aksesuar modelleri oldukça önemli bir yer tutuyor. Her kadının kullandığını, şık ve kaliteli bir hediye tercihi olan aksesuarlar, günlük hayat içerisinde de sık sık kullanılabilecek bir hediye.

Özellikle annenizin her gün kullanmasını ve her kullandığında sizi hatırlamasını istiyorsanız küpeler bunu sağlamanın en zarif yolu. Assos Pırlanta’nın sunduğu pırlanta küpe, inci küpe, zümrüt gibi farklı alternatifler ile siz de Anneye Hediye için en şık küpeyi bulabilir ve Anneler Gününde unutamayacağı bir sürpriz gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun dışında annenize aksesuar olarak daha özgün bir şey almak istiyorsanız da safir, elmas gibi taşlarla yapılmış olan kolye modelleri imdadınıza yetişen bir hediye olacak. Davet, düğün ya da gala gibi tüm özel etkinliklerde rahatlıkla kullanılabilecek olan kolyeler ile annenizin yüzünde hiç eksilmeyecek sıcak bir tebessüm yaratabilirsiniz.

Anneler Günü Mesajları

Seçtiğiniz Anneler Günü hediyesine ufak bir mesaj eklemek hediyeyi daha da özel bir hale getirebilir. İşte Anneler Günü hediyesi için ekleyebileceğiniz birkaç mesaj;

“Bana hayatımda olan en güzel şeyleri verdiğin için ne kadar teşekkür etsem az. Anneler Günün kutlu olsun birtanem.”

“Hayatıma giren en özel insansın annem. Anneler Günün kutlu olsun, umarım her gün daha mutlu olur ve sıcacık gülümseni eksik etmezsin.”

“Yaptıkların için her gün sana minnettar olduğumu söyleyemediğim için üzgünüm. Sen tüm aileyi bir arada tutan en güzel insansın. Anneler Günün kutlu olsun.”

“Bana her zaman inanıp, desteklediğin için ne kadar teşekkür etsem az kalır. Sen olmasan yarım kalırdım. İyi ki varsın anneciğim, Anneler Günün kutlu olsun.”

“Canım anneciğim sana olan borcumu asla ödeyemem. Her gün bana ilham verdiğin, beni desteklediğin için teşekkür ederim. Anneler Günün kutlu olsun.”

ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI ÜCRETSİZ
TAŞIMA SİGORTASI
ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ ÜCRETSİZ
KARGO HİZMETİ
100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 100%
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
14 GÜN İÇİNDE İADE 14 GÜN
İÇİNDE İADE HAKKI